istanbul ayyıldız eğitim
Vizyon ve Misyon

Bizim için her öğrenci özeldir; özel olduğu için de ayırt edici niteliklere sahiptir. Bu niteliklerin farkındalığını sağlamak, öğrenciyi bu yönde geliştirmek ve yetiştirmek kurumumuzun önceliğidir.

Çağımızın bireyleri ancak  doğru anlaşıldıkları takdirde bizlerle iletişim içerisinde oluyorlar. Öğretmenlerimiz öğrenci ile doğru iletişim kanallarını kurarak öğrencinin hayat başarısını arttırma yönünde çalışmaktadırlar. Türkiyede çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma yönünde her açıdan donanımlı, değerlerine saygılı, yenilikçi, zekasının farkında olan  yeteneklerini kullanabilen öğrenciler yetiştirme amacındayız. 

Gençlerimizin eğitim hayatlarını ve sonrasını başarılarla dolu bir süreç haline dönüştürmek vazifemizdir. Bu vazifeyi yerine getirirken öğretmenlerimizle, idarecilerimizle göstereceğimiz özveri, hassasiyet ve görev bilinci en üst düzeyde olacaktır.

Öğrencinin öğrenmesini engelleyen faktörlerin ortadan kalkmasını ancak eğitimci kimliğimizi doğru kullanarak ve edindiğimiz formasyonu özümseyerek sağlayabiliriz. Öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz öğrencisini anlayan, ona çözümler üreten nitelikli eğitimcilerden oluşur.

Eğitim ve öğretim bir bütündür. Bu bütünlüğü bir arada tutma gayretiyle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Velilerimiz fikirleri ve çocuklarına gösterdikleri özen ile biz eğitimcilerin en büyük destekçileridir.

Her çocuk özeldir. Ancak ÖZEL OLDUĞUNU FARK ETTİRMEK BİZE ÖZELDİR.